Audi A5 2.0 TFSI 180pk multitronic Pro Line Leder
- 2009
- 248.374km
- Benzine
- 132kW (179pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A5 CABRIOLET is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 11 maanden oud. In juli 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 179 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 219 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,4 l/100 km. De A5 CABRIOLET is 25 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 154 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A5 CABRIOLET |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 10.468 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 juli 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 mei 2026 |
| APK melddatum | 31 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 31 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CDN |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 174 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.630 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Voorasdruk | 1.100 kg |
| Achterasdruk | 1.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.780 mm |
| Breedte | 1.854 mm |
| Hoogte | 1.386 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 219 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 - 750 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





