
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Audi A5
Cabriolet 2.0 TFSI Pro Line
€ 12.4002010151.481 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2010 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 64.890 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Deze Audi A5 Cabriolet is zo’n auto waarbij alles klopt. Een elegante cabrio met een sportieve uitstraling, handgeschakelde zesversnellingsbak en als absolute smaakmaker het prachtige Zimtbraun lederen interieur. Die warme interieurkleur geeft de auto meteen een luxe en chique uitstraling, precies de combinatie die een A5 Cabriolet nét even bijzonder maakt.
Neem plaats achter het stuur, start de motor en u voelt direct dat dit geen doorsnee cabrio is. De viercilinder turbo motor levert fijne prestaties en dankzij de handgeschakelde zesbak heeft u zelf lekker de controle. Comfortabel cruisen kan perfect, maar deze Audi laat zich ook graag sportief rijden wanneer de weg daarom vraagt.
Het interieur is echt een van de grote pluspunten van deze A5. De elektrisch verstelbare sportstoelen zorgen voor een fijne, stevige zit en het Zimtbraun leder geeft de auto een warme, luxe sfeer. Geen standaard zwart interieur, maar een uitvoering met karakter en smaak. Met de kap open wordt iedere rit iets leuker, terwijl de auto gesloten nog steeds die stijlvolle Audi uitstraling behoudt.
Ook qua uitrusting zit deze A5 Cabriolet goed in de spullen. Denk aan xenonverlichting, 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen, verwarmde ruitensproeiers, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en een elektrisch bedienbare achterklep.
Aan comfort en gemak is ook gedacht. Het navigatiesysteem en audiosysteem zijn vanaf het stuur te bedienen en de electronic climate control zorgt voor een prettig binnenklimaat. Verder beschikt deze Audi over parkeersensoren, regensensor, automatisch inschakelbare verlichting, cruise control, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Kortom, een stijlvolle en sportieve Audi A5 Cabriolet met handgeschakelde zesbak, Zimtbraun lederen interieur en een heerlijke uitstraling. Een cabrio waar u niet alleen in rijdt, maar ook echt van geniet.
Kom gerust langs voor een proefrit, dan zetten wij hem graag voor u klaar.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 275 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
Zie onze website voor een uitgebreide fotorapportage.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Genoemde prijs betreft een meeneemprijs. Levering inclusief onderhoud en garantie is tegen meerprijs mogelijk. Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk.
De auto wordt gratis op naam gezet en het tenaamstellen kan bij ons ook buiten kantoortijden.
Al onze auto's worden standaard geleverd met nieuwe Apk.
Voor een financiering kunt u op de knop onder de vraagprijs klikken en DMF krediet geeft u een duidelijk voorstel.
U bent van harte welkom om de auto te bekijken en eventueel een proefrit te maken.
Voor meer informatie kunt u vragen naar Ralf of Joery.
Met vriendelijke groet, Het team van van Dam Automobielen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.850 x 1.380 mm |
| gewicht | 1.605 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 241 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 955 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Dam Automobielen
Hand-eg 31648 GD De Goorn


































































