
Volvo 760 Turbo (1989)
11Nadat ik verschillende jonge volvo's gehad heb waaronder een s80 2.9, een v70 2,4T4 awd automaat...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO 760 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 37 jaar en 4 maanden oud. In mei 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 170 pk benzinemotor. De VOLVO heeft een topsnelheid van 187 km/h De 760 is 2.335 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 430 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | 760 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 mei 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 januari 2020 |
| APK melddatum | 1 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 1 augustus 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B280E |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2849 cc |
| Max. vermogen | 125 kW / 170 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.680 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 940 kg |
| Achterasdruk | 1.060 kg |
| Wielbasis | 3.720 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Maximum vermogen | 125 kW / 170 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 - 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
