Seat Altea 1.4 TSI Businessline
- 2011
- 138.094km
- Benzine
- 92kW (125pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ALTEA XL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 2 maanden oud. In april 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 125 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SEAT heeft een topsnelheid van 194 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,5 l/100 km. De ALTEA XL is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 226 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Alkmaar met een kilometerstand van 127.277 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ALTEA XL |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 4.606 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 april 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 mei 2026 |
| APK melddatum | 15 december 2025 |
| APK vervaldatum | 13 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CAX |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 155 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.378 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.023 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Lengte | 4.467 mm |
| Breedte | 1.768 mm |
| Hoogte | 1.575 mm |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Maximum vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 1604 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




