

SEAT Altea XL
1.6 Hattrick Airco Cruise NL-Auto NAP Dealeronderhouden!
€ 3.9492010154.162 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2010 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.992 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Seat Altea XL 1.6 Hattrick Airco Cruise LM-Velgen NL-Auto NAP Nieuwe APK Dealeronderhouden!
- Dealeronderhouden
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Onderhoudsstempels aanwezig
- 2x sleutels aanwezig
- Zeer nette staat
- Logisch bevonden Km-stand door RDW
- Tellerrapport aanwezig
- Nederlandse auto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Inbegrepen afleverpakket: 6 Maanden Garantie: 6 maanden of 6.000 Km garantie op de motor en versnellingsbak.
I.V.M. DE BESCHIKBAARHEID ADVISEREN WIJ OM TELEFONISCH CONTACT OP TE NEMEN ALVORENS UW KOMST!
Wij zijn een bij BOVAG aangesloten autobedrijf, gespecialiseerd in de verkoop van zorgvuldig geselecteerde occasions. Elke auto in ons aanbod wordt met de grootste zorg in optimale staat gebracht en standaard geleverd met garantie (waaronder BOVAG-garantie).
Bij ons betaalt u geen verplichte afleveringskosten – alle prijzen zijn rijklaar, inclusief de gekozen garantievorm. Daarnaast kunt u bij ons ook terecht voor onderhoud, financiering, en uiteraard inruil of verkoop van uw huidige auto.
Ons bedrijf bevindt zich op slechts 3 minuten loopafstand van station Alkmaar-Noord.
Zie al onze occasions op: www.vanadelautos.nl/Occasions
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.770 x 1.580 mm |
| gewicht | 1.334 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.979 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 1.604 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Actieradius | 733 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | D |





