AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Golf GTI Cabriolet - Peugeot 308 CC Féline 1.6 THP
Het ijs gebroken
Volkswagen heeft er maar liefst dertig jaar over gedaan om de meest voor de hand liggende auto te bouwen. Maar nu is-ie er dan toch: de Golf Cabriolet GTI. En het is of-ie er altijd geweest is, zo vertrouwd klinkt z'n naam. Maar dat is deze VW niet, en de concurrentie heeft weer iets om de hersens over te pijnigen. Peugeot heeft z'n positie bepaald en pareert de Duitsers met een sigaar uit eigen doos; het hevelt z'n eigen GTI-motor uit de 308 over naar de 308 CC.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download