AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Primera 1.9 dCi - Opel Vectra 2.2 DTi
Normen en waarden
Terwijl de turbodiesels met common-rail bij de concurrentie oprukken, dieselt onze duurtester, een Opel Vectra 2.2 DTi nog altijd op de 'oude' manier. Met 125 pk en 280 Nm komt hij weliswaar prima mee, maar een 1,9-liter turbodiesel van de concurrentie levert doorgaans dezelfde waarden. Zoals de Renault dCi in de Nissan Primera.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Op Zoek Naar
Drie ruime gebruikte stationwagons: ideaal voor de komende vakantie
Vergelijkende test
Nu bijna zeldzamer dan een Ferrari: de ooit populaire Opel Vectra en Volvo 440 in een dubbeltest
Nieuws
Deftige Opel Vectra verdient trouw baasje - Liefhebber Gezocht
Nieuws