AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW X3 2.0i Executive – Subaru Outback 2.5i Comfort
Zelfde karakters, verschillende prijzen
Ongeveer drie jaar geleden introduceerde BMW de X3 en Subaru de nieuwe Outback. En ongeveer tegelijkertijd presenteerden de twee merken in 2006 een opgefriste versie van hun vierwielaandrijvers. En nog altijd gaapt er een kloof ter grote van de BK Vallei als het gaat om de prijs. Hoe veel meer heeft zo'n X3 te bieden voor die 13 mille extra?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download