AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
VW helpt Dodge met klein model
Al eerder werd bekend dat Volkswagen voor de VS een grote mpv gaat bouwen met hulp van Chrysler. Nu willen beide concerns samen een kleine auto gaan ontwikkelen.
Al eerder werd bekend dat Volkswagen voor de VS een grote mpv gaat bouwen met hulp van Chrysler. Nu willen beide concerns samen een kleine auto gaan ontwikkelen.
Volkwagen en DaimlerChrysler willen in de toekomst meer gaan samenwerken. Al eerder meldden we dat VW de basis van de Chrysler Voyager gaat gebruiken voor een grote mpv voor de Amerikaanse markt. Nu onthult VW ook dat er voor het ontwikkelen van de nieuwe Polo met DaimlerChrysler wordt samengewerkt.
Het DaimlerChrysler merk dat van deze samenwerking moet gaan profiteren is Dodge. Volgend jaar komt dat merk op de Europese markt. Om in de toekomst ook in het kleine segment te kunnen meespelen, is de hulp van VW ingeroepen. VW benadrukt dat het niet de bedoeling is om een kleine Dodge op hetzelfde platform als de nieuwe Polo te zetten. De auto's zullen alleen sommige technologieën delen. Ook de imago's van beide auto's zullen totaal verschillend zijn.
Volkswagen is druk bezig met het ontwikkelen van een geheel nieuwe Polo. In 2008 wordt het model op de markt verwacht.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Op Zoek Naar
Voor zo weinig rijd je als een rapper: Escalade en Hummer voor €15.000
Nieuws
Dodge-verkopen gehalveerd sinds overstap V8’s naar EV's
Nieuws
'Amerikaanse neef Alfa Romeo Tonale in gevaar door importheffingen'
Nieuws
Dodge Charger Daytona Sedan: Amerikaans broertje van elektrische Alfa Romeo Giulia
Nieuws