Vrije pompen starten eigen tankstationketen
Met hun eigen merk willen de zelfstandige pomphouders tegenwicht bieden aan grote oliemaatschappijen als Shell, BP en Esso. Die hebben vaak veel ongunstige voorwaarden in hun contracten met pomphouders opgenomen, en daar willen deze ondernemers vanaf.
Voor de levering van hun brandstof hebben ze een contract gesloten met oliehandelaar Argos. De pomphouders zullen hun kleuren op de gevel veranderen, zodra hun lopende contracten met de oliemaatschappijen zijn afgelopen.
Initiatiefnemer van Peut is Ewout Klok, de pomphouder uit Hoogeveen die afgelopen jaren bekendheid verwierf door zijn juridische strijd tegen het verbod op de verkoop van alcohol bij pompstations. Klok overweegt nog om dat proces door te zetten bij het Europese hof in Straatsburg.
Lees ook

Vanaf december geen medische keuring meer voor rijbewijs bij AD(H)D

Nissan Almera 1.8 Sport – 2002 – 385.038 km – Klokje rond

Deze Citroën Dyane maakt het niet mooier dan het is – Liefhebber Gezocht

Toekomst Audi A8 onzeker: 'Meerdere scenario's op tafel'
