AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Voordeel pakken: Kia Sportage Fifteen
18
Kia is vijftien jaar in Nederland. Daarom is een aantal actiemodellen onder de naam Fifteen gelanceerd. De Sportage is de volgende waarvan zo'n jubileum-editie verschijnt.
De Kia Sportage Fifteen beschikt over 17 inch wielen, een elektrisch bedienbaar schuif-/kanteldak, stoelverwarming, een lederen pookknop en stuurwiel en halflederen bekleding. Hij is gebaseerd op de X-ecutive-uitvoering. Ten opzichte van dat model is de Fifteen 1.000 euro duurder. Volgens Kia levert dat de koper een voordeel op van 2.000 euro.
Het actiemodel is te koop met de 2,0-liter viercilinder en 2,7-liter V6 benzinemotor. Ook de 2,0-liter CRDi is beschikbaar. De prijzen beginnen bij 26.995 euro.