Volkswagen T-Rocstar gepresenteerd
T-Roc ook naar China
Volkswagens T-Roc is in ons deel van de wereld al op de wegen te vinden. In China moeten ze het nog zonder de nieuwe cross-over doen, maar dat gaat veranderen. Om de Chinese consument alvast op te warmen, presenteert Volkswagen vandaag de T-Rocstar, een iets van onze versie afwijkende T-Roc.
De T-Rocstar wijkt slechts op detailniveau af van de auto die wij als T-Roc kennen. De bumpers verschillen van onze versie en derhalve zijn ook de mistlampen anders vormgegeven. Aan de achterzijde is zowel de achterbumper anders en ook de uitlaatpijpen die eronder zijn gemonteerd, krijgen een andere vormgeving.
Volkswagen laat weten ook in China in te zetten op cross-overs. Volgend jaar brengt het merk vier nieuwe smaken naar de Chinese markt, waar de T-Roc er één van is. Of de auto T-Roc of T-Rocstar gaat heten, is nog niet duidelijk.
PRIVATE LEASE Volkswagen T-Roc
Uitgelicht aanbod

Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 150pk DSG/AUT R-Line Panoramadak, IQ.Light, Virtual cockpit
- 2022
- 16.957 km

Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 2x R-Line |Pano|Virtual|
- 2021
- 19.505 km

Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 150pk DSG Sport Business R / R-line ext. & int. / Virtual Cockpit / Navi / Camera / Clima / LED / 18" LMV / Stoelverwarming
- 2019
- 29.987 km
Lees ook

Sunbeam Alpine (1966) - In het Wild

Test: Hongqi E-HS9 – Premium of wannabe?

Citroën C5 Aircross ook als mild-hybride

Wat kost het verzekeren van een elektrische auto?

Toyota Yaris krijgt nieuwe sterkere hybride aandrijflijn

Audi A6 en A7 Sportback vernieuwd: (bijna) altijd met een vleugje RS
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (43) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.