AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen profiteert van vraag naar Audi en Skoda
19
Volkswagen heeft in het derde kwartaal 16 procent meer winst behaald. De winst voor belasting kwam uit op 3,23 miljard euro. Europa's grootste autoproducent profiteerde vooral van een sterkere vraag naar zijn merken Audi en Skoda, zo maakt Volkswagen vandaag bekend.
Het resultaat overtrof de verwachtingen van analisten die rekening hielden met een winst van 2,81 miljard euro. De omzet steeg 4,1 procent tot 48,9 miljard euro. Volkswagen houdt vast aan zijn voorspelling dat het bedrijfsresultaat dit jaar uitkomt op 5,5 tot 6,5 procent van de omzet.
Stevige omzetgroei in China en de stijgende vraag naar Audi en Porsche houden VW op koers om wereldwijd voor het eerst meer dan 10 miljoen auto's te leveren in 2014, vier jaar eerder dan beoogd.
Lees ook
Nieuws
Elektrische Mitsubishi Eclipse Cross is Renault Scenic van Mitsubishi
Freek hing motor Honda Civic Type R in zijn Toyota MR2 en schroefde er turbo op - Kloppend Hart
Nieuws
Elektrische Volkswagen ID Touareg op komst, eerste op SSP-basis
Nieuws
Dacia Duster Pick-Up: praktisch met kleine open laadbak
Nieuws