AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen profiteert van vraag naar Audi en Skoda
19
Volkswagen heeft in het derde kwartaal 16 procent meer winst behaald. De winst voor belasting kwam uit op 3,23 miljard euro. Europa's grootste autoproducent profiteerde vooral van een sterkere vraag naar zijn merken Audi en Skoda, zo maakt Volkswagen vandaag bekend.
Het resultaat overtrof de verwachtingen van analisten die rekening hielden met een winst van 2,81 miljard euro. De omzet steeg 4,1 procent tot 48,9 miljard euro. Volkswagen houdt vast aan zijn voorspelling dat het bedrijfsresultaat dit jaar uitkomt op 5,5 tot 6,5 procent van de omzet.
Stevige omzetgroei in China en de stijgende vraag naar Audi en Porsche houden VW op koers om wereldwijd voor het eerst meer dan 10 miljoen auto's te leveren in 2014, vier jaar eerder dan beoogd.
Lees ook
Nieuws

VVD wil lagere accijnzen, D66 en CDA hebben interesse in maximumprijs
Nieuws

Prijzen aan pomp blijven stijgen, maar kabinet stelt besluit over ingrijpen uit
Nieuws

Honda en Sony zetten ook een streep door hun elektrische auto's
Nieuws

CJIB: duizenden meldingen van valse verkeersboetes
Nieuws
