AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Verstappen ziet met vijfde plek in Singapore recordreeks eindigen
Auto niet geschikt voor stratencircuit van Singapore
61
De historische zegereeks van Max Verstappen en Red Bull in de Formule 1 is ten einde. Het lukte de 25-jarige Limburger in de Grote Prijs van Singapore niet om vanaf de elfde startplek naar de overwinning te rijden, zoals hij zelf al had verwacht. De leider in de WK-stand merkte dat zijn auto niet zo geschikt is voor het stratencircuit. Verstappen eindigde als vijfde, na de vorige tien races te hebben gewonnen.
Ferrari-coureur Carlos Sainz reed vanaf poleposition naar de zege, vlak voor McLaren-coureur Lando Norris. Lewis Hamilton maakte in zijn Mercedes het podium vol na vanaf de vijfde plek te zijn gestart.