Vernieuwde Lexus ES op Chinese bodem

Lexus ES facelift
Lexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES faceliftLexus ES facelift
Ook Lexus richt z'n pijlen op China. Tijdens Auto China in Shanghai is de vernieuwde ES gepresenteerd.

De huidige ES is in onder andere de Verenigde Staten en China al jaren in de prijslijsten te vinden en kan gezien worden als de meer op comfort gerichte variant van de GS. Eerder deze maand liet Lexus middels een teaser weten dat we in Shanghai een gefacelifte versie zouden ontmoeten. Vandaag zien we die vernieuwde sedan in z'n geheel.

De aangescherpte ES heeft de nieuwe 'spindle grille' en beschikt nu over koplampunits zoals we ze kennen van de IS. De achterlichtunits zijn eveneens gewijzigd, ook nieuw is de chroomkleurige strip boven de kentekenplaat. Verder is er nieuw lichtmetaal en een rits nieuwe kleuren beschikbaar.

In de Verenigde Staten komt de ES alleen beschikbaar als Hybrid, terwijl de klant in China, Rusland en Thailand ook kan kiezen voor een D4 2,0-liter dieselmotor. Uiteraard beschikt de ES over een arsenaal aan veiligheidssystemen. Lane Departure Alert, Radar Cruise Control, Pre-Collision System, High Beam Assist en Brake Assist; het ontbreekt je aan niets. In de tweede helft van dit jaar is de vernieuwde ES in diverse markten te bestellen, naar ons deel van de wereld komt hij niet.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.