Verkopen bestelauto's februari 6,6 procent hoger

Volkswagen Crafter
De verkoop van personenauto's mag dit jaar dan tegenvallen, bij de bedrijfsauto's gaat het juist goed. Ook in februari verkochten de importeurs meer nieuwe exemplaren dan in dezelfde maand in 2011.

In februari werden 5.299 nieuwe bestelauto's geregistreerd, blijkt uit cijfers van Bovag-RAI en RDC. Dat is 4,7 procent meer dan in dezelfde maand in 2011. In totaal zijn er dit jaar nu 13.685 bestelauto's verkocht, 6,6 procent meer dan in de eerste twee maanden van 2011.

Door de komende vervanginsgolf van de bedrijfswagenparken en de innovaties in de nieuwe bestelauto's, hopen de importeurs ook in de resterende maanden van 2012 positieve cijfers neer te zetten. Toch is Bovag-RAI niet alleen maar positief: de brancheorganisatie houdt er rekening mee dat later dit jaar de verkopen nadelig worden beïnvloed door de recessie.

Lezersreacties (32)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.