Venturi Volage voor 't eerst in de buitenlucht

Venturi Volage
De volledig elektrische Venturi Volage heeft vorige weekeinde voor het eerst de buitenlucht gezien tijdens de Grand Prix van Monaco. Tot nu toe kenden we de Volage alleen maar van autoshows.
Het in Monaco gevestigde Venturi timmert al jaren aan de weg met elektrische auto's. De Volage heeft tot nu toe alleen maar op autoshows gestaan en met de verkoop van elektrische Venturi's is nog steeds niet gestart.
De Volage heeft acht elektromotoren aan boord. In elk wiel zitten er twee; eentje om de ophanging aan te sturen en eentje voor de reguliere aandrijving. "Zoals bij een horloge zijn alle componenten op miniatuurformaat om in het wiel te kunnen passen."
Tijdens de festiviteiten rond de race was ook prins Albert van Monaco niet te beroerd om even achter het stuur te gaan zitten van het paradepaardje van de nationale autobouwer. Venturi Automobiles viert dit jaar trouwens het 25-jarig bestaan.

Lezersreacties (12)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.