AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Travelcard-tankpas laat je ook elektrisch tanken
Met de komst van elektrische auto's moet er ook stroom getankt worden. Afrekenen daarvoor kun je vanaf vandaag doen met een tankpas van Travelcard.
Bij elk elektrisch laadpunt in Nederland kan vanaf nu betaald worden voor getankte elektriciteit met behulp van een Travelcard-tankpas. Stichting e-laad.nl, Nuon, Essent en Eneco hebben vandaag een overeenkomst getekend die dit mogelijk maakt. In totaal zijn er nu 632 laadpunten in heel Nederland te vinden. Voor 100 euro per jaar kan de houder van een tankpas van Travelcard een jaar lang onbeperkt elektriciteit tanken.
E-laad.nl houdt zich bezig met het opzetten van een netwerk van openbare oplaadpunten in ons land. De organisatie verwacht dat er eind 2011 zo'n 1500 elektrische auto's in Nederland rondrijden, waarvan 85 procent zakelijk. Per 31 maart 2011 waren dat er nog maar 338, zo blijkt uit cijfers van Bovag.
Plaats een reactie
Lees ook
Autotest
Test: Toyota bZ4X (2025) - Rijden met bijgepunte EV die klaar is voor 2026
Achtergrond
Te snelle elektrificatie grootste boosdoener problemen EV's en PHEV's, maar ook ADAS speelt rol
Autotest
Stef kan niet zonder Volvo: zes fraaie klassiekers en voor dagelijks gebruik een XC40
Reportage
Deze klassieke Alfa Romeo kent bijna niemand en klinkt als een Volvo 240
Nieuws