AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Prius Wagon bijna vier mille goedkoper
52
Toyota heeft de prijzen van de Prius Wagon flink verlaagd. In vergelijking met de huidige prijskaartjes scheelt het bijna 4.000 euro.
De voordeligste Toyota Prius Wagon, de 1.8 Hybrid Aspiration, stond tot voorkort voor 35.295 euro in de prijslijst. Vanaf 1 januari heeft de importeur de prijs verlaagd naar 31.495 euro, een verschil van 3.800 euro. Ook de Dynamic Business is 3.800 euro voordeliger en mag nu voor 36.350 euro mee naar huis.
De Toyota-importeur wil met de prijsverlagingen de Prius Wagon 'opnieuw positioneren' om 'm beter te kunnen laten concurreren.
Lees ook
Praktijkverbruik
Praktijkverbruik Toyota Prius Wagon, de zuinigste praktische hybride?
Toyota Prius Wagon - 2013 - 510.347 km - Klokje Rond
Nieuws
Toyota toont gefacelifte Prius Wagon
Nieuws
Toyota Prius Wagon grammetje schoner voor de lease
Nieuws