Toyota C-HR krijgt nieuwe infotainment
Fijngeslepen
Toyota voert een kleine reeks aanpassingen door op de C-HR. De cross-over krijgt een geheel nieuw infotainmentsysteem maar wordt op ook op andere vlakken tegen het licht gehouden.
Drie jaar na de introductie van de C-HR onderging de eigenwijs gelijnde Toyota in 2019 een facelift. Nu voert Toyota een modeljaarupdate op de cross-over door die een verzameling kleinere noviteiten behelst.
Toyota C-HR
Het grootste nieuws heeft betrekking op het infotainmentsysteem dat Toyota vanaf uitrustingsniveau Dynamic in de C-HR levert. Dat is namelijk helemaal nieuw. Dankzij een nieuwe processor moet het systeem sneller reageren dan ooit. De software wordt op een 8-inch display getoverd. Natuurlijk kan het systeem overweeg met zaken als Apple CarPlay en Android Auto.
De Style- en GR Sport-uitvoering zijn tegen meerprijs verkrijgbaar met een zwart dak en de Style krijgt daarnaast nieuwe lichtmetalen wielen. De C-HR met het herziene infotainmentsysteem staat begin 2022 bij de dealers. Prijzen volgen.
Aan de aandrijflijnen is niet gesleuteld en dat betekent dat de Toyota C-HR er weer als 122 pk sterke 1.8 Hybrid en als 2.0 Hybrid met 184 pk is.
PRIVATE LEASE Toyota C-HR
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Toyota C-HR 2.0 Hybrid 200 GR SPORT PLUS , Automaat, Trekhaak, Half Leder, JBL Sound, 360 Camera, Navi, Adap.Cruise, Stoelverwarming, LMV 19 Inch, PDC, LKA,
- 2024
- 27.570 km

Toyota C-HR 1.8 Hybrid Style Ultimate
- 2019
- 169.645 km

Toyota C-HR 1.8 Hybrid Business Plus + Camera|Parkeersensoren|Android Auto, Carplay|Navigatie|Stoelverwarming|
- 2021
- 127.411 km
Lees ook

Zo mooi was autojaar 2016

Deze SUV’s en cross-overs worden 10 jaar maar hun populariteit maakt ze behoorlijk duur

Toyota C-HR (2016-2020) - Occasion Aankoopadvies

Toyota C-HR met kleine aanpassingen en iets hogere prijzen

