AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Topman Daimler blijft langer in functie
Dieter Zetsche blijft nog even
33
Daimler, het moederbedrijf van Mercedes-Benz, verlengt het contract van bestuursvoorzitter Dieter Zetsche met drie jaar tot eind 2019. Dat maakte Daimler dinsdag bekend.
Zetsche staat sinds 1 januari 2006 aan het hoofd van het autobedrijf uit Stuttgart. Zijn oorspronkelijke contract zou eigenlijk eind dit jaar aflopen. Daimler had eerder al zijn wens uitgesproken om het dienstverband van Zetsche te verlengen.
"Daimler is nog nooit zo succesvol geweest. Dit bewijst dat Dieter Zetsche de juiste strategie volgt'', aldus een verklaring van de raad van toezicht van het bedrijf.
Lees ook

Audi RS3 Sportback (2012) - Op de rollenbank
Vergelijkende test

Toen de Volvo 343 en Honda Accord in 1976 kwamen waren ze niet alleen door hun automaten bijzonder
Nieuws

Automobilisten kiezen steeds vaker voor uitgebreide verzekering in plaats van WA
Achtergrond

Waarom de Volkswagen Kever Boxer Diesel er toch niet kwam
Elektrische auto's
