Tipje van de sluier van nieuwe Porsche Cayenne

Porsche Cayenne teaser
Porsche laat alvast wat zien van de vernieuwde Cayenne. In januari wordt de SUV voor het eerst in Amerika aan het publiek getoond.
Porsche laat alvast wat zien van de vernieuwde Cayenne. In januari wordt de SUV voor het eerst in Amerika aan het publiek getoond.
Het is geen verrassing meer dat Porsche werkt aan een gefacelifte Cayenne. Op het internet doen al vele spionagebeelden de ronde en met een carrière die loopt vanaf 2002, is het noodzakelijk om het model eens op te frissen. Onlangs zijn al de eerste foto's getoond van de gefacelifte Volkswagen Touareg, het zustermodel van deze Porsche. De veranderingen hingen dus al in de lucht.
In januari wordt in Detroit het doek van de nieuwe Cayenne getrokken. Om ons op te warmen stuurt Porsche alvast dit beeld van het vernieuwde model de wereld in. De nieuwe vorm van de koplampen, het belangrijkste element van het nieuwe aangezicht, kunnen we in elk geval al zien. Ook vorm van de nieuwe bumper en de opvallend grotere grille worden op de foto al onthuld.
Nadere details volgen zoals gemeld, in het allereerste begin van 2007. De vernieuwde Cayenne staat vanaf komend voorjaar bij de dealer.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.