Tesla plaatst Supercharger-snellader in Zwolle
Het was al mogelijk om je Tesla aan een van de Supercharger-palen in Zevenaar en Oosterhout te hangen. Het derde Tesla-laadpunt is te vinden bij het Van der Valk-hotel aan de Nieuwleusenerdijk in Zwolle. In 20 minuten is je Model S er tot zo'n 50 procent op te laden.
Tesla heeft de locaties van z'n laadpalen zo uitgezocht dat het mogelijk wordt om bepaalde routes te rijden. Je kunt nu vanuit het noorden van ons land naar Brussel en Parijs rijden door gebruik te maken van de - gratis - Superchargers. Naar de Côte d'Azur? Geen probleem, en ook steden als Genève zijn nu bereikbaar. De punten zijn veelal te vinden bij hotels, wegrestaurants en winkelcentra.
In totaal zijn er wereldwijd meer dan 175 Superchargers, waarvan er iets meer dan 50 in Europa te vinden zijn.
PRIVATE LEASE Tesla
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh 351 PK Panoramadak Zwart Leder Black Edition 19"
- 2019
- 97.330 km

Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh|1 Eig|AutoPilot|Trekhaak|Panoramadak|Org NL|SOH 92|Leder|LED|Stoelverw. 5x|All-Season
- 2019
- 167.700 km

Tesla Model 3 Long Range 75 kWh SOH 95% FACELIFT *ALL-IN PRIJS*
- 2020
- 68.831 km
Lees ook

In de Tesla Model Y, Model 3, Model S en Model X kun je praten met AI-assistent Grok

China verklaart de oorlog aan het ‘yoke-stuur’

Tesla’s FSD officieel in Nederland, maar voorlopig ‘meerijden met meerijden’

Volvo en Tesla verwachten flink minder CO2-credit-inkomsten in 2026

