Suzuki past leveringsgamma Ignis aan

Vrijwel altijd Smart Hybrid

Suzuki Ignis

Suzuki past het leveringsgamma van de Ignis aan. Het koddige kleintje is nu vrijwel altijd voorzien van mild-hybrid techniek.

Tot voor kort leverde Suzuki de Ignis in een aantal smaken, maar in alle gevallen lag er een 1.2 in de neus. Die motor was zowel in combinatie met een handbak als met een automatische transmissie leverbaar. De handgeschakelde versies waren op hun beurt zowel met als zonder mild-hybrid techniek te krijgen. Dat is vanaf nu anders.

Suzuki herziet het Ignis-aanbod en voorziet per direct elke handgeschakelde Ignis van wat het zelf aanduidt met Smart Hybrid-techniek. De Ignis met automatische transmissie moet het zonder stellen. Andere aanpassingen op de Ignis-prijslijst: de Comfort-uitvoering heeft voortaan standaard een DAB-radio en de Comfort- en Select-uitvoeringen van de Smart Hybrid-versies hebben standaard led-koplampen en led-achterlichten.

De vernieuwde prijslijst oogt als volgt:

1.2 Smart HybridComfort€ 15.899
1.2 Smart HybridSelect€ 17.399
1.2 AGS AutomaatSelect€ 18.699
1.2 Smart Hybrid AllGripSelect€ 18.899
1.2 Smart HybridStijl€ 18.999
1.2 AGS AutomaatStijl€ 20.299
1.2 Smart Hybrid AllGripStijl€ 20.699

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (52)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.