AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Suzuki Liana gaat analoog
Suzuki Liana gaat analoog
Begin maart staat de gefacelifte Suzuki Liana bij de dealers. Het meest onderscheidende kenmerk van de Liana, het digitale dashboard, is verdwenen.
Begin maart staat de gefacelifte Suzuki Liana bij de dealers. Het meest onderscheidende kenmerk van de Liana, het digitale dashboard, is verdwenen. De wijzigingen gelden zowel voor de 5- als de 4-deurs.
Voortaan heeft de Liana dus analoge klokken. Aan de buitenkant zijn de wijzigingen beperkt tot een licht gewijzigde neus en stootlijsten die voortaan in de carrosseriekleur zijn gespoten. Daarnaast worden enkele nieuwe kleuren leverbaar. Op het eerste gezicht lijkt de facelift minimaal, maar als je oud en nieuw naast elkaar ziet, worden de verschillen onmiddellijk duidelijk.Met de komst van de nieuwe Liana zet Suzuki zijn dieseloffensief voort. Na de Ignis, Wagon R+ en Grand Vitara wordt ook de Liana in juni ook met een dieselmotor leverbaar. Voor de Liana is gekozen voor een 1,4-liter common rail die maximaal 90 pk levert en 200 Nm trekkracht bij 1.750 tpm. De motor is afkomstig van Peugeot en gaat bij Suzuki als DDiS door het leven. Volgens Suzuki heeft deze motor een gemiddeld verbruik van 1:18,7.
Plaats een reactie