AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Subaru roept auto's terug
33
Subaru roept wereldwijd 1,18 miljoen auto's terug om problemen die kunnen ontstaan met de remleidingen. Door strooizout kunnen die corroderen, wat de remkracht kan beïnvloeden.
In de Verenigde Staten moeten de meeste Subaru's terug naar de werkplaats: zo'n 660.000 exemplaren. In Europa gaat het om ruim 300.000 auto's en in China om 150.000.
In Nederland, België en Luxemburg gaat het om ongeveer 7000 auto's in totaal. Daarvan rijden er 2000 tot 3000 in België rond. Het gaat om onder meer de modellen Legacy (2004-2009), Impreza (2008-2011), Forester (2009-2013) en WRX (2008-2013).
Volgens Subaru gaat het om een voorzorgsmaatregel. Bij vergelijkbare inspecties van andere modellen is gebleken dat de roestvorming aan de remleidingen meeviel.
Lees ook

Noé (22) kocht als eerste auto meteen een hot hatch, deze Peugeot 206 GTI. Mooie score!
Nieuws

Hyundai-CEO: ’Globalisering is helemaal over’
Nieuws

Op de foto’s zie je niet dat deze keurige Volkswagen Corrado al 439.000 km op de klok heeft

'BMW iX3 vs BMW M2 CS: allebei top, maar compleet anders' - podcast
Nieuws
