AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Seat Ibiza Ecomotive schoon als altijd
10
Nog geen zes maanden heeft het geduurd voordat Seat de Ibiza-reeks van een Ecomotive-uitvoering heeft voorzien. Verbruikscijfers zijn er op het moment nog niet, maar de auto stoot slechts 99 g/km CO2 uit.
De Ibiza Ecomotive wordt onthuld op de Autosalon van Parijs. De auto is uitgerust met dezelfde motorisering als zijn voorganger. De 80 pk sterke 1,4-liter TDI. Verder heeft het merk het motormanagement aangepast om brandstof te besparen.
Ook zijn de verhoudingen van de versnellingsbak aangepast en zitten er 14 inch wielen met wieldoppen onder de Ecomotive. Het reservewiel heeft plaatsgemaakt voor een reparatiesetje. Dit alles om gewicht te besparen. De Cw-waarde van de auto is verbeterd door een achterspoiler te plaatsen en de grille af te sluiten. De uitrusting van de Ecomotive is gelijk aan die van de Reference. De prijs laat nog even op zich wachten.
PRIVATE LEASE Seat Ibiza
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Seat Ibiza 1.2 Club
- 2010
- 119.724 km
€ 2.999

Seat Ibiza 1.0 EcoTSI FR/STOELVERWARMING/CARPLAY/CRUISE
- 2024
- 13.218 km
€ 20.600

Seat Ibiza 1.0 EcoTSI Style Business Connect Navigatie Apple Carplay/Android Auto Parkeersensoren Cruise Control Stoelverwarming Virtual Cockpit Lichtmetalen velgen Climate Control
- 2023
- 77.571 km
€ 15.790
Lees ook

Seat Ibiza ST 1.2 TDI E-Ecomotive - 2011 - 319.654 km - Klokje rond
Nieuws

Deze Seat Ibiza belichaamt de oude eenvoud van het merk - Liefhebber gezocht
Achtergrond

Met deze leuke Seat Ibiza begon het Cupra-feest - Liefhebber gezocht
Nieuws

Seat Ibiza, Ateca en Leon iets duurder
Nieuws


