Seat Arona opgedoken!
Digitale platen geven uiterlijk prijs
Met de Ateca voegde Seat een eerste échte cross-over toe aan zijn line-up en spoedig krijgt die hoogpotige Spanjaard gezelschap van de Arona. De nieuwe inzending moet het opnemen tegen auto's als de Renault Captur en de Peugeot 2008. Dankzij de Facebookpagina MQB-Coding & Retrofit hebben we het uiterlijk van de Arona in beeld.
Medio vorige maand plaatste de Ierse tak van Seat al een teaser van de Arona op zijn Twitter-pagina, een plaagplaat die na een kleine bewerking meer van het Arona-exterieur liet zien dan gepland. De afbeeldingen schijnen afkomstig te zijn uit de software van Seats infotainmentsysteem. De auto op de foto's lijkt een Arona met het sportievere FR-pakket te zijn.
De compacte cross-over deelt zijn technische basis met de Ibiza en dat betekent dat ook het hoog op de poten geplaatste model van de MQB-techniek profiteert. Avonturiers kunnen ongetwijfeld kiezen voor ruig aangeklede versies, al verwachten we geen vierwielaandrijving voor de Arona. Later dit jaar beleeft de Arona zijn publieksdebuut tijdens de IAA in Frankfurt.
PRIVATE LEASE Seat Arona
Had je deze auto's al gezien?

Seat Arona 1.0 EcoTSI FR Business Connect Assistentie pakket XL keyless entry stoelverwarming full led 17" LMV privacy glas climatronic park assist achteruitrijcamera navigatie pro ACC high side assist 4 seizoenen banden draadloos app connect
- 2024
- 24.173 km

Seat Arona 1.0 TSI Style Business Intense Metallic/ Camera/ Clima/ Navi/ Parkeersensor/ 16 lmv
- 2021
- 21.960 km

Seat Arona 1.0 EcoTSI Reference 95PK | Parkeersensoren achter | Airco | Virtual Cockpit |
- 2024
- 6.912 km