Saab 9-3 gefacelift

Saab 9-3
De eerste foto's van de vernieuwde Saab 9-3 zijn opgedoken. Aan het einde van dit jaar wordt de herziene versie in de showrooms verwacht.
De eerste foto's van de vernieuwde Saab 9-3 zijn opgedoken. Aan het einde van dit jaar wordt de herziene versie in de showrooms verwacht.
De Saab 9-3 Sport Sedan loopt mee sinds 2002. Voor Saab-begrippen is het dus nog een vers model. Om het model op de markt een beetje levendig te houden, is de auto ingrijpend gefacelift. Daarbij is duidelijk inspiratie opgedaan bij de Aero-X concept car.
Details over de facelift geeft Saab pas over enige tijd vrij. In elk geval is de facelift flink ingrijpend. Zelfs de afmetingen van de auto zullen er door wijzigen en op het technische vlak verandert ook het een en ander. Net als nu horen een sedan, cabrio en een stationwagen tot het programma. Bio-ethanol blijft een belangrijke rol spelen.
De werkelijke opvolger voor de 9-3 wordt voorlopig niet verwacht. Volgend jaar verschijnt de nieuwe Vectra op het nieuwe Epsilon 2-platform van General Motors. Dat zal tevens de leest zijn waarop de nieuwe 9-3 wordt geschoeid.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.