Rolls-Royce Cullinan nadert productiefase
Brits Bakbeest buldert over de 'Ring
Later vandaag trekt Rolls-Royce het doek van de langverwachte achtste generatie van de Phantom. Dat ultieme uithangbord van Engelse pracht en praal krijgt in de vorm van een SUV een broer, een auto die onder de noemer Project Cullinan wordt ontwikkeld en naar verluidt ook Cullinan gaat heten.
De Cullinan deelt zijn nieuwe aluminium basis met de aanstaande nieuwe Phantom. De auto komt bovenaan de SUV-voedselketen te staan, een plek in de pikorde waar de Brit het rijk niet lang alleen zal hebben. Land Rover overweegt namelijk een extra weelderige uitvoering van zijn Range Rover, een model dat moet kunnen wedijveren met SUV's van Cullinan-statuur. Ook BMW heeft een nieuwe grote SUV in de pijplijn zitten: de X7.
De nieuwe Phantom laat zijn gezicht vandaag nog zien. Op de Cullinan zullen we nog tot volgend jaar moeten wachten.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Rolls-Royce Cullinan 6.75 V12 / Bespoke Audio / Starlight / Twin-Coachline
- 2024
- 21.231 km

Rolls-Royce Cullinan 6.75 V12 / NOVITEC Widebody / Starlight / Massage / HUD / Entertainment / RR Bespoke Audio
- 2021
- 44.239 km

Rolls-Royce Cullinan 6.75 V12 Panodak Leer Navi 360° ACC PDC Massage Memory LM velgen Climate voor & achter Stoelverwarming voor & achter
- 2019
- 79.956 km
