Productie Volvo V60 begonnen

Volvo V60-productie Torslanda
Vandaag begint de productie van de Volvo V60 in het Zweedse Torslanda. De komende weken zullen er ongeveer 60 auto's per dag geproduceerd worden.
Volvo wil de productie in de weken daarna opschroeven tot ongeveer 240 Volvo's V60 begin november. De jaarlijkse productie wordt geschat op 50.000 V60's. Daarvan gaat 90 procent naar de Europese klant. De vijf grootste markten zijn Zweden, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Italië en Duitsland.
Volgens Volvo is de V60 is samen met de S60 Sedan de meest dynamische Volvo tot nu toe. De V60 wordt een lifestyle-stationwagon, die het opneemt tegen auto's als de Alfa Romeo 159 Sportwagon en de Saab 9-3 Sport Estate. Maar natuurlijk wil Volvo vooral graag kopers wegsnoepen bij de Audi A4 Avant, BMW 3-serie Touring en Mercedes C-klasse Estate. Het grote publiek kan op de Autosalon van Parijs voor het eerst kennismaken met de V60, en eind dit jaar staat hij bij de dealer.
Dit weekend maken wij de eerste kilometers, volgende week volgt een rij-impressie.

PRIVATE LEASE Volvo V60

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (27)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.