AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
PP-Performance maakt BMW M6 knalgeel
17
PP-Performance heeft de BMW M6 Gran Coupé flink onder handen genomen. Niet alleen doet-ie pijn aan je ogen, hij heeft ook flink wat extra vermogen gekregen.
De Duitse tuners vonden het standaardvermogen van 560 pk en 680 Nm blijkbaar veel te mager, want ze hebben de 4,4-liter V8 met dubbele turbo flink gekieteld. De knalgele M6 Gran Coupé heeft een vermogen van maar liefst 800 pk en een maximumkoppel van 950 Nm. Deze indrukwekkende cijfers worden behaald dankzij elektronische aanpassingen, een titanium uitlaatsysteem en raceluchtfilters.
Het geintje kost je wel 15.000 euro, boven op de prijs van een gewone M6 Gran Coupé. Dan is de elektronische begrenzer verleden tijd en is de nieuwe topsnelheid 328 km/h. De sprint naar 100 km/h is niet gemeten, maar is ongetwijfeld sneller gepiept dan de standaard 4,2 seconden.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Achtergrond
Z9, waar kennen we dat ook alweer van? Precies, van deze BMW Concept
Proefrit
BMW 635 CSi - Verslavend en dan is dit niet eens de M
Nieuws
‘BMW 6-serie keert terug in plaats van 8-serie’
Designreview
Designreview BMW 635 CSi: ‘Een waardig opvolger tekenen van een icoon kan dus wel’
Achtergrond