Porsche trekt stekker uit Panamera Sport Turismo

Niet belangrijk genoeg

Porsche Panamera Sport Turismo

De nieuwe Porsche Panamera krijgt geen tweede carrosserievariant meer. Porsche draait de Panamera Sport Turismo de nek om wegens tegenvallende verkoopcijfers.

De carrosserievariant van de Porsche Panamera die de reden is van het bestaan van de Sport Turismo- en Cross Turismo-versies van de Taycan, is niet meer. De nieuwe Panamera krijgt geen Sport Turismo-variant meer en is dus altijd een lage liftback. Dat blijkt uit berichtgeving van Automotive News op basis van uitspraken van Porsche zelf.

De tweede generatie Panamera die in 2016 verscheen, was de eerste waarvan Porsche een stationwagonachtige hatchbackversie presenteerde: de Panamera Sport Turismo. Die in 2017 gelanceerde praktischer gevormde Panamera verscheen in 2017 ten tonele en krijgt geen tweede leven. Volgens de fabrikant speelt de Panamera in zijn twee belangrijkste markten - China en de Verenigde Staten - slechts een marginale rol in de verkopen.

Hier lees je alles over de splinternieuwe Porsche Panamera.

Lezersreacties (28)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.