Porsche Cayenne Coupé geschetst
Vermoedens bevestigd
Het aanbod 'Coupé-SUV's' wordt dit jaar uitgebreid met een van Porsche afkomstig model. De Cayenne wordt namelijk platgedrukt en het is die nieuwe Cayenne-variant die door Porsche in beeld wordt gebracht.
SUV's en cross-overs zijn er in alle soorten en maten. Auto's als de SsangYong Actyon en BMW X6 introduceerden jaren geleden een opmerkelijke variatie op het SUV-thema: de coupé-SUV. Zulke hoogpotigen met een sterk aflopende daklijn kennen we inmiddels niet alleen van BMW (X4, X6), maar ook van merken als Audi (Q8) en Mercedes-Benz (GLC- en GLE-Coupé). Ook Porsche laat in dit segment van zich horen en wel met een 'coupéversie' van de Cayenne, een auto waar nu ook een officiële schets van is vrijgegeven.
De nieuwe Cayenne-variant wordt ongetwijfeld een treetje hoger op de prijslijst gezet dan de versie die we nu kennen. Porsche heeft nog geen officiële onthullingsdatum aan de 'coupéversie' van de Cayenne gehangen.
Had je deze auto's al gezien?

Porsche Cayenne 3.0 E-Hybrid, SportDesign, Bose, pano, luchtv., matrix-LED, memory, sportchrono, 22", tr.haak, camera, keyless, privacy
- 2025
- 3.008 km

Porsche Cayenne 3.0 E-Hybrid SportDesign | Head-up | Sportuitlaat | HD Matrix | Bijrijdersdisplay | Soft-Close | BOSE Sound | Trekhaak
- 2025
- 50 km

Porsche Cayenne 3.0 S 334pk E-Hybrid Sportdesign pakket Panoramadak 21" NL Auto!!
- 2015
- 184.164 km