Polestar AWD-upgrade voor Volvo-modellen

Meer koppel op de achterwielen

Volvo Polestar upgrade XC40
Een software-upgrade uit Gotenburg zorgt voortaan voor meer koppel op de achterwielen van Volvo's met All-Wheel Drive (AWD) die zijn uitgevoerd met een Polestar-optiepakket. De upgrade is voor onder andere de XC40 beschikbaar.

Door Polestars aanpassingen krijgen de vierwielaandrijvers meer koppel op de achterwielen. Verder sleutelen de performance-ontwikkelaars aan de stuurinrichting, wat leidt tot meer controle in de bochten. Volvo zelf zegt dat de software-upgrade "de rijervaring van onze modellen verder verfijnt." Eigenaren van een Volvo met een Polestar-pakket kunnen voor de rijstand Dynamic kiezen. Daarin wordt de AWD-optimalisatie geactiveerd.

Eerdere software-upgrades van Polestar zorgden voor onder andere een verbetering van de gaspedaalrespons, versnellingsbakverhouding en het motorvermogen. Vanaf nu is de nieuwste AWD-upgrade beschikbaar voor de Volvo XC40 en de nieuwe 60- en 90-serie die op het SPA- en CMA-platform staan.

PRIVATE LEASE Volvo

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.