AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Astra niet veilig voor Irmscher
Hard schreeuwen met beetje extra 'oomph'
21
Laat het optisch volhangen van Opels maar aan de 'Blitz-adepten' van Irmscher over. Vandaag is het de Astra die een onderhandeling moet ondergaan.
Irmscher houdt zich al bijna 50 jaar bezig met het aankleden en tunen van Opels en ook anno 2016 wordt die traditie voortgezet. We maken kennis met een met Irmscher-opsmuk volgehangen Astra.
De Duitse tuner heeft een bodykit met de weinig geïnspireerde naam 'Sport' klaargestoomd voor Opels C-segmenter. De Astra krijgt de bekende Irmscher-grille met chroomstrip mee, is rondom voorzien van spoilerwerk en staat op 20-inch lichtmetaal. Daarnaast wordt de auto 3 centimeter dichterbij het asfalt gedrukt en is ook het interieur aan te passen. Nagenoeg alle diesel- en benzinemotoren zijn bij Irmscher te injecteren met zo'n 30 extra pk's.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Opel Astra
Lees ook
Nieuws

Terug naar het Nederland van de jaren 90 met deze Opel Astra - Liefhebber Gezocht

Test: De Opel Astra is veranderd, maar jij als autokoper nog meer
Nieuws

Ruim miljoen Nederlandse auto's rijden met openstaande terugroepactie, vooral deze modellen
Nieuws

Met deze Opel Astra occasions ziet niemand dat je iets bijzonders hebt
Nieuws






