Onderstel Volkswagen Golf vertoont bijgeluiden

Volkswagen Gold TDI Bluemotion
Verschillende versies van de Volkswagen Golf VII kunnen een klapperend geluid vertonen bij het onderstel. Volkswagen erkent het probleem en laat de betreffende auto's repareren. Het gaat om versies met motorvermogens vanaf 122 pk.

Alle versies van de Volkswagen Golf VII met een vermogen vanaf 122 pk beschikken over een aangepaste variant van het MQB-onderstel, waarbij andere schokbrekers worden gemonteerd. Bij deze versie kan een klapperend geluid de kop opsteken. Het gaat om auto's die in 2012 geproduceerd zijn, verklaart een woordvoerder van Volkswagen.

Het mankement heeft volgens Volkswagen geen invloed op de veiligheid van de auto's. Het wordt veroorzaakt door de bodemklep van de schokdempers. Om het te verhelpen, moeten de dempers aan de achterkant vervangen worden.

Volgens Volkswagen-importeur Pon zijn er in Nederland tot op heden slechts bij een handvol auto's schokbrekers vervangen vanwege dit probleem. "Na het constateren van dit mankement is de productie aangepast. Auto's van vóór deze aanpassing waarbij het probleem zich voordoet, kunnen kosteloos gerepareerd worden bij de dealer", aldus de woordvoerder van Volkswagen Nederland.

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (215)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.