Nog geen doorstart bij Koops Furness
Het vorige week omgevallen Koops Furness kan naar verwachting alleen nog in kleinere delen worden verkocht. Duidelijk is dat de autodealertak en de truckdealerdivisie gescheiden zullen worden, omdat er geen koper die beide onderdelen wil hebben, stellen de curatoren. Ook de lease-activiteiten worden losgekoppeld.
Koops Furness was één van de grootste autodealers in Nederland, met onder meer de merken Fiat, Alfa Romeo, Ford, Land Rover, Volvo en Nissan. Het bedrijf telde bijna 1.200 medewerkers.
Voor de gaten die zijn ontstaan door het wegvallen van de vestigingen van de automerken heeft een aantal importeurs maatregelen getroffen. Zo hebben die van Volvo en Nissan al nieuwe dealers benoemd voor de gebieden die eerder werden bediend door dealers van Koops. Dat gebeurde buiten de curatoren om.
Lees ook

Noé (22) kocht als eerste auto meteen een hot hatch, deze Peugeot 206 GTI. Mooie score!

Hyundai-CEO: ’Globalisering is helemaal over’

Op de foto’s zie je niet dat deze keurige Volkswagen Corrado al 439.000 km op de klok heeft

'BMW iX3 vs BMW M2 CS: allebei top, maar compleet anders' - podcast
