Nissan warmt op met vernieuwde 370Z Nismo

Nissan teaser 370Z Nismo 2015
In februari 2013 kregen we de Nissan 370Z voor het eerst te zien zoals Nismo hem het liefst heeft. Inmiddels zijn we een jaar verder en acht Nissan de tijd rijp om een vernieuwde versie te introduceren.

Nissan gaf vandaag een voorproefje van de opvolger van de Almera, de Pulsar. Maar het merk vergeet de sportieve autoliefhebber gelukkig niet. We krijgen namelijk ook een teaser van een aangescherpte versie van de 370Z Nismo gepresenteerd. Nissan Motorsport zal deze auto later vandaag op het ZDayZ-festival in het Amerikaanse North-Carolina onder het doek vandaan toveren.

De aangescherpte 370Z in Nismo-jas betreft met een aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid een modeljaarupdate. We zien een front met een grote luchtinlaat, een ledstrip die van grote broer GT-R is geleend en een roodgekleurde lip onder aan de bumper.

Onder de kap verwachten we weinig aanpassingen. Nismo weet het vermogen van de 370Z al van 328 pk op te krikken naar 344 pk, wat ons afdoende lijkt. Nog even geduld; als Nissan z'n belofte waarmaakt, kunnen we later vandaag meer melden over de bijgepunte 370Z Nismo.

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.