Nieuwe Opel Insiginia tuurt de wereld in

Eerste teaser Opel Insignia

Opel Insignia
Opel heeft op Twitter de eerste glimp van de nieuwe Insignia met de wereld gedeeld.

Zojuist verscheen op Twitter deze foto waarop de linkerkoplamp met IntelliLux-ledverlichting van de nieuwe Opel Insignia te zien is. Hoewel we letterlijk en figuurlijk verder nog flink in het duister tasten, lijkt het erop dat Opel de tweede generatie van de Insignia nu richting de startblokken stuurt.

Onlangs reden we nog met de auto die volgend jaar zijn opwachting maakt. De Insignia wordt flink lichter - zo'n 170 kilo - en zal als hatchback (Grand Sport) en stationwagon (Sports Tourer) verschijnen. De sedan ruimt het veld. Ook een OPC-versie is nog niet zeker, maar voor Australië staat al een extra sportieve Holden-versie op de planning. Mogelijk krijgen we de komende tijd stukje bij beetje meer van de Insignia te zien, zoals we dat inmiddels mogen verwachten wanneer een merk begint met teasers.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (41)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.