AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Nieuwe Fisker Karma nauwelijks anders'
23
Fisker Automotive wil de Karma volgend jaar herintroduceren, maar heeft de luxe-hybride daarvoor nauwelijks aangepast. Dat melden anonieme bronnen aan persbureau Reuters.
Lu Guanqiu, de Chinese miljardair die Fisker begin dit jaar overnam, wil de Karma in de tweede helft van 2015 terug op de markt brengen. Dat is ambitieus, maar hij zegt 'elke cent' van zijn bedrijf Wanxiang in het project te willen stoppen.
Om de hybride-sportwagen zo snel mogelijk weer in de verkoop te krijgen, wordt er volgens ingewijde bronnen dus nauwelijks iets aangepast aan de Karma. De auto zou 'niet 100 procent', maar wel 'bijna identiek' aan het model uit 2012 moeten worden.