Nieuwe Bugatti in Genève
Traditioneel laten alle merken van de Volkswagen Groep voor de belangrijke autoshows een nieuw model zien. Ook Bugatti doet hier aan mee. Op de vooravond van de Autosalon van Genève onthult het Franse merk namelijk de mysterieuze Centenaire.
Deze naam is zeker, maar over de details van deze Bugatti bestaat nog grote onduidelijkheid. Onze betrouwbare bronnen hebben het over een 'nieuw model', dus niet een speciale versie van de Veyron. Op andere internetsites is het woeste speculeren al begonnen, met verhalen over 1.350 pk, 1380 Nm en een topsnelheid van 430 kilometer per uur.
Bugatti geeft nog niets vrij over de Centenaire. Wel geven ze een grote hoeveelheid foto's kwijt van de burgermans-Veyron met 1.001 pk. Daar doen we het dus voorlopig maar even mee.
De wens lijkt bij deze cijfers voorlopig de vader van de gedachte, maar als het klopt, dan pakt de Centenaire resoluut de titel 'snelste productieauto ter wereld' af van de SSC Ultimate Aero. In de nacht van maandag op dinsdag kunnen wij u meer vertellen over de Bugatti Centenaire.
De naam Centenaire is een verwijzing naar het honderdjarig jubileum van Bugatti dit jaar. Om het wachten wat draaglijker te maken, hebben we voor u nog een uitgebreide fotoshow van de 'burgermans' Veyron voor u. Ook niet bepaald verkeerd, lijkt ons.