AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe A4 weer dicht
Technische storing zorgt voor dichte A4
20
Het nieuwe stuk A4 tussen knooppunt Kethelplein en Delft-Zuid is zaterdagmiddag omstreeks 14.00 uur in beide richtingen afgesloten in verband met een technische storing in de Ketheltunnel. Dit heeft Rijkswaterstaat laten weten.
Een woordvoerster benadrukt dat het om de eerste technische storing gaat sinds het nieuwe weggedeelte in december openging. Op 27 december werd de tunnelbuis van Delft naar Rotterdam al een keer afgesloten, maar dat was wegens een geval van autopech in de tunnel.
Monteurs van Rijkswaterstaat zijn bezig met de storing. Het verkeer kan omrijden over de A13, de 'oude' snelwegverbinding tussen Den Haag en Rotterdam.
Lees ook
Test: Mercedes-Benz CLA - Voor het eerst elektrisch, hybride volgt
Nieuws
Deze Subaru Impreza heeft een paar heel moderne kenmerken - In het Wild
Nieuws
Tesla komt met extra lange en ruime Model Y
Nieuws
Van Tesla tot Mazda: deze Mercedes-hendel zit in talloze modellen
Nieuws