Nieuw vlaggenschip van Cadillac gespot

Cadillac vlaggenschip spyshots
Cadillac vlaggenschip spyshotsCadillac vlaggenschip spyshotsCadillac vlaggenschip spyshotsCadillac vlaggenschip spyshotsCadillac vlaggenschip spyshots
Geheel uit het niets duikt deze lel van een Cadillac op in de sneeuw. De Amerikanen lijken met de nog naamloze slee de hogere regionen van autoland weer op te willen zoeken.

Cadillac is druk bezig met het vernieuwen van z'n modellenaanbod. De ATS is nieuw en ook groter broertje CTS staat met z'n nieuwe uiterlijk al te schitteren in de Amerikaanse showrooms. Een trede hoger op de ladder had Cadillac de STS en de grotere DTS staan, deze zijn recentelijk vervangen voor één model: de 5.131 mm lange XTS.

Het slagschip dat we op deze foto's voorbij zien rijden is duidelijk nog een slagje groter. We zien een duidelijke sedan-kont en een vrij lange, lage neus. Ongetwijfeld krijgt het nieuwe topmodel van Cadillac wat designelementen mee van de eerder getoonde El Miraj, maar verwacht geen rigoureuze wijzigingen ten opzichte van de nieuwe designtaal die we op de nieuwe CTS en ATS terugzien.

De momenteel grootste Cadillac, de XTS, is een voorwielaandrijver, maar wij zetten in op achterwielaandrijving voor dit aanstaande topmodel. Onder de kap zullen we waarschijnlijk geblazen V6'en tegenkomen, maar momenteel zullen we het met speculaties moeten doen.

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.