Moet de Kia Cadenza toch komen?
De Kia Cadenza komt voorlopig niet naar Europa, maar het heeft er alle schijn van dat Kia toch voorzichtig de meningen van het publiek op dit continent aan het peilen is. Dit zijn nieuwe beelden van de auto die behalve bij ons en in Noord-Amerika over de hele wereld leverbaar wordt.
De Kia Cadenza volgt de Opirus op. Het is dan ook een flinke auto met een lengte van 4,965 meter. Met dergelijke modellen heeft Kia nooit succes gekend in Europa en dat heeft het merk doen besluiten de opvolger alleen te leveren in a, Zuid-Amerika, Azië (behalve China), Afrika, de gebieden rond de Stille Oceaan en in het Caribische gebied.
Na de eerdere foto's is er nu ook beeld van het interieur. Daarop is te zien dat Kia materialen als leer en aluminium toepast. Geheel volgens de laatste mode beschikt de middenklasser over een startknop en afgaande op het design en materiaalgebruik zou het ons niet verbazen als de auto bij succes op de andere continenten over een jaar de oversteek naar enkele (Oost) Europese landen maakt.