Mitsubishi kondigt gefacelifte Space Star aan
Ook Attrage onder het mes
Mitsubishi heeft een teaserafbeelding de wereld in geslingerd waarmee het de komst van niet alleen een gefacelifte Space Star, maar ook een bijgewerkte Attrage aankondigt.
Kort geleden doken de eerste foto's op van een Space Star met een nieuwe snuit. De kleine Mitsubishi, die in 2013 op de markt verscheen, werd in 2015 al eens gefacelift en de op de afbeeldingen zichtbare gele Space Star leek wederom een bijgewerkte versie te zijn. Mitsubishi bevestigt met deze teaserafbeelding dat het inderdaad een gefacelifte Space Star in de ontwikkelingskamers heeft staan. De auto wordt samen met de hier niet leverbare sedanversie van de auto op 18 november aan de wereld getoond.
De Space Star én de veelal Attrage geheten sedanversie - in sommige markten heet de sedanversie Mirage G4 en in Mexico wordt hij als Dodge Attitude verkocht - krijgt een aansprekender ogend front, waarop duidelijk het Dynamic Shield-design van Mitsubishi is te zien. In welke mate de aanpassingen invloed hebben op het achterste en het interieur van de Space Star valt nog te bezien.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mitsubishi Space Star 1.2 MIVEC 80PK Automaat Instyle | Clima | Cruise Controle | Carplay |
- 2016
- 114.051 km

Mitsubishi Space Star 1.2 Connect Pro Cruise control trekhaak
- 2018
- 162.147 km

Mitsubishi Space Star 1.0 Inform Airco | Navigatie | PDC |winter banden set | Dealer onderhouden |1jaar Garantie
- 2014
- 72.003 km
Lees ook

Voor goedkope Mitsubishi Space Star heeft laatste uur geslagen

Dit zijn de goedkoopste nieuwe auto's die je nu kunt kopen

Mitsubishi Space Star: weer goedkoopste nieuwe auto van Nederland

Praktijkervaring Mitsubishi Space Star: zo bevalt goedkoopste nieuwe auto

