Mini krijgt meer
Mini heeft een aantal verbeteringen aangekondigd, die met ingang van de productie van 1 september zullen worden doorgevoerd op alle auto's.
De standaarduitrusting wordt uitgebreid met koplampen die nog 40 seconden blijven branden nadat de auto is afgesloten, zodat de inzittenden veilig hun bestemming kunnen bereiken. Verder komt er een extra digitaal display voor de toerenteller, zullen de knipperlichten knipperen als de auto wordt afgesloten of geopend en gaan de portieren weer op slot als na het ontgrendelen de portieren niet zijn geopend. Verder zullen onder 3 km/h de ruitenwissers automatisch van de langzame stand overgaan in de intervalstand.
De Mini One en One D krijgen bovendien nieuwe wieldoppen en de Cooper S zal voortaan ook in de kleur Pepper White leverbaar zijn, terwijl de kleur rood metallic uit het optiepakket wordt verwijderd. Het stuurwiel bekleed met geperforeerd leer, zoals we dat kennen van de Cooper S, wordt standaard geleverd op alle auto's die zijn uitgerust met leer/stof of leren bekleding. Tot slot wordt de boordcomputer standaard geleverd op de Zout-, Peper- en Chili-uitvoeringen.