Mercedes CLS met biturbo diesel

Mercedes-Benz CLS
Mercedes zal de CLS gaan leveren met een gloednieuwe CDI-motor. De vierdeurs coupé wordt in de herfst verwacht en zal waarschijnlijk snel daarna met de nieuwe dieselmotor leverbaar zijn.

Mercedes zal de CLS gaan leveren met een gloednieuwe CDI-motor. De vierdeurs coupé wordt in de herfst verwacht en zal waarschijnlijk snel daarna met de nieuwe dieselmotor leverbaar zijn.

Hoewel Mercedes-Benz bij de introductie van de productieversie van de CLS alleen heeft aangekondigd dat de nieuwe vierdeurs coupé leverbaar zal zijn met twee benzinemotoren, is inmiddels bevestigd, dat de auto ook leverbaar zal worden met een nieuwe CDI-dieselmotor.
Naast de 272 pk sterke 3,5-liter V6, die we zojuist voor het eerst hebben gereden in de nieuwe SLK 350 en de 306 pk sterke V8, komt de CLS als 350 CDI met de e 3-liter V6 direct ingespoten diesel met dubbele turbo. Die zelfontbrander levert 262 pk en heeft een maximum koppel van 580 Nm en gaat de 3,2-liter zescilinder lijnmotor (met 204 pk) vervangen.

Ook komt er van de CLS een AMG-uitvoering met de 476 pk sterke V8, die waarschijnlijk in Parijs in september zal worden onthuld.
Wat het precieze tijdschema is voor de nieuwe versies is nog niet bekend.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.