McLaren 600LT volgens MSO
Sinister uithangbord
McLaren Special Operations (MSO) is McLarens afdeling waar geen verzoek verkeerd valt. De personaliseringsafdeling van de Engelse supercarbouwer brengt een matgrijs gespoten 600LT mee naar Pebble Beach om daar te laten zien wat het allemaal in huis heeft.
De 600LT is Stealth Grey gespoten, naar eigen zeggen een speciaal voor deze 600LT ontwikkelde kleur. De 600 pk sterke overtreffende trap van de 570S krijgt her en der oranje accenten en is voorzien van een luchthapper op het dak, een naar de McLaren F1 Longtail verwijzende inlaat die McLaren aanduidt als de 'Visual Carbon Fibre Roof Scoop'. Z'n naam geeft uiteraard al aan waarvan de luchthapper is gemaakt. In de koelopening is een camera verstopt om je spannendste momenten op het circuit mee te kunnen opnemen.
Verder belicht MSO tijdens het jaarlijkse autofeest nieuwe Carbon Fibre Upgrade-pakketten, pakketten waar zaken als uit koolstofvezel vervaardigde zijspiegelkappen, bumpers, splitters en handgrepen deel van uitmaken. MSO levert lichtgewicht wielen en hangt indien gewenst ook het interieur vol met zaken als uit koolstofvezel opgetrokken paneeltjes en sportstoelen. Wie het wil, kan voortaan kiezen voor een uit 12 luidsprekers bestaand audiosysteem van Bowers & Wilkins.