Maserati Grecale uitgesteld tot 2022
Van uitstel komt geen afstel
Minder prettig nieuws voor de Maserati-liefhebbers die popelden om de Grecale te aanschouwen. De introductie van de tweede SUV van Maserati is uitgesteld.
De Maserati Levante krijgt een kleinere SUV naast zich, maar later dan aanvankelijk werd gecommuniceerd. De presentatie van de Maserati Grecale stond namelijk voor medio november gepland, maar de Italianen geven nu aan dat het pas in de lente van 2022 het doek van zijn tweede SUV trekt.
Maserati zegt door problemen in de toeleveringsketen genoodzaakt te zijn de introductie van de Grecale uit te stellen. Het merk zegt vooral last te hebben van het wereldwijde chiptekort en grijpt dat aan als aanleiding om nog even te benadrukken hoe volgestopt met moderne technologie de Grecale is.
De Grecale wordt een concurrent van de Porsche Macan en deelt zijn technische basis waarschijnlijk met de Alfa Romeo Giulia en Stelvio. Een elektrische Grecale verwachten we niet, al ligt het wel voor de hand dat Maserati met een mild-hybride versie komt. Ook staat er een heftige Trofeo-versie op de rol. Daarvan krijgen we voorlopig dus nog niets te zien. Op naar de lente!
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Maserati Grecale AWD Folgore 105kWh 557 PK | Panoramadak, 360° cam., Head-Up, Stoelverwarming/koeling, ACC, Climate Pack Plus, 20"
- 2025
- 3.646 km

Maserati Grecale 3.0 V6 Trofeo V6 Twin-Turbo | 530 pk | Stoelventilatie | Stoelverwarming voor en achter | Panoramadak | Head Up Display | 360gr camera
- 2023
- 58.642 km

Maserati Grecale 2.0 MHEV Modena | Bomvol | 330 PK | | Performance pack |
- 2023
- 47.944 km
Lees ook

Amerikaanse Maserati Grecale-kopers krijgen ‘gratis’ een V6 in plaats van een viercilinder

Dankzij slimme truc heeft de elektrische Maserati Grecale opeens groter rijbereik

Maserati Grecale tegen het licht gehouden, prijzen omlaag

Maserati Grecale wordt duizenden euro's duurder
